Naujienos
Dalyvauk nacionaliniame ekonomikos egzamine!
LiJOT žinios2019-03-19

Šiemet, kovo 27 d., jau antrą kartą vyks Nacionalinis ekonomikos egzaminas. Egzaminas skirtas visiems, dalyviai skirstomi į kelias grupes - moksleivius, studentus ir piliečius.

„Pagauk ekonomikos ritmą - kovo 27 d. išbandyk savo jėgas Nacionaliniame ekonomikos egzamine! Egzaminas skirtas visiems, todėl drąsiai registruokis, dalyvauk ir laimėk!

Egzaminas vyks internetu, prisijungus ir prisiregistravus www.ekonomikosegzaminas.lt/registracija Jums bus pateikti 30 uždarų ir vienas atviras klausimas. Klausimai apims pačias svarbiausias ekonomikos temas.

Sužinosi, kaip gerai išmanai ekonomiką. Ekonomiškai raštingiausias moksleivis, studentas ir pilietis bus apdovanoti 500 eurų prizais. Antrų ir trečių vietų laimėtojų laukia partnerių prizai. Taip pat bus apdovanota aktyviausia mokykla ir mokytojas.

Daugiau informacijos ir registracija čia: www.ekonomikosegzaminas.lt

žinauviską.lt naujienos
Actvists Wanted! Kviečia Lietuvos Tolerantiško jaunimo asociacijos stovyklaApsilankyk naujame, švietimo ekspertams skirtame portale!Iš JAV „Lyderystės akademijos“ grįžusios plungiškės: – „tai visam gyvenimui“Tarptautiniai jaunimo mainai apie įsidarbinimą
Partneriai