Naujienos
Padėkos vakaro metu – specialūs „Man ne dzin“ ir Eurodesk Lietuva apdovanojimai
LiJOT žinios2019-11-18

Padėkos vakaro metu dėkosime ne tik už LiJOT metus, bet švęsime ir informacinės jaunimo kampanijos „Man ne dzin“ Eurodesk Lietuva 15 metų gimtadienius!

Ta proga skiriame specialius „Man ne dzin“ ir Eurodesk Lietuva apdovanojimus, kurie bus įteikti LiJOT Padėkos vakaro metu!

„Man ne dzin“ apdovanojimas yra skiriamas naujienų portalui DELFI.lt.

Naujienų portalas DELFI.lt – ilgalaikis jaunimo organizacijų partneris, prisidedantis prie įvairių projektų bei iniciatyvų. Informacinė jaunimo pilietiškumo kampanija „Man ne dzin“ kiekvienais metais, kada vyksta rinkimai, stengiasi, kad žinia apie pilietišką jaunimą bei dalyvavimo rinkimuose svarbą pasklistų kuo plačiau. 2019 m. buvo pasiektas rekordinis jaunų žmonių dalyvavusių rinkimuose skaičius, didesnis nei 500 000 pasiekiamumas socialiniuose tinkluose, paskelbta daugiau nei 100 pranešimų. Pirmą kartą šiais metais įgyvendintas „Piliečio egzaminas“, kuriame dalyvavo 3700 dalyvių, sukurta atskira platforma www.piliecioegzaminas.lt.

Eurodesk Lietuva 15 metų apdovanojimas yra skiriamas Eurodesk Brussels Link (EBL).

Erodesk Brussles Link – yra tarptautinis 36 nacionalinių biurų koordinatorius. EBL komanda suteikia palaikymą Eurodesk komandoms visoje Europoje ir ne tik: rūpinasi vidine tinklo komunikacija, organizuoja tinklo susitikimus, mokymus, koordinuoja tarptautines kampaniją „Time to Move“, teikia techninį aprūpinimą, bendrauja su Europos Komisija ir kt.

Apdovanojimai teikiami LiJOT Valdybos sprendimu. 

žinauviską.lt naujienos
Tavo pirmasis CV – patarimaiNacionalinis ekonomikos egzaminasDėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektamsMokyk anglų kalbos Rumunijoje!
Partneriai