Naujienos
Dalyvauk logotipo kūrimo konkurse!
LiJOT žinios2019-11-22

Švedijos-Lietuvos bendradarbiavimo fondas kviečia dalyvauti logotipo kūrimo konkurse!

Fondo tikslas yra vystyti Švedijos ir Lietuvos bendradarbiavimą, skatinant abipusį keitimąsi žiniomis apie abiejų valstybių kultūrą ir visuomenę. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas mainams ir bendradarbiavimui, plėtojant jaunų žmonių tinklus, siekiant skatinti socialinę sanglaudą, kūrybiškumą, inovacijas ir naujų verslų kūrimąsi.

Švedijos-Lietuvos bendradarbiavimo fondas kviečia asmenis iš Švedijos bei Lietuvos dalyvauti konkurse ir teikti savo siūlymus būsimam fondo logotipui.

Logotipo idėjoje turi atspindėti Švedijos ir Lietuvos kultūros, šiuolaikiškumas bei paprastumas. Logotipas turi būti lengvai suprantamas visoms amžiaus grupėms. Atkreipkite dėmesį, jog fondo internetinės svetainės pavadinimas – www.swelitfund.org (puslapis kuriamas), todėl logotipe gali būti minimas šis pavadinimas, tačiau yra laukiami įvairūs pasiūlymai ir variantai.

Techniniai reikalavimai logotipui:

  1. Visi konkurso dalyviai gali pateikti neribotą skaičių logotipo variantų;
  2. Logotipas pateikiamas 2 būdais: spalvinis ir nespalvotas. Logotipą pateikti EPS / AI / PSD ar CDR formatu ir PDF / JPEG / PNG formatais;
  3. Logotipas turi būti tinkamas naudoti: vizitinėse kortelėse, blankuose, plakatuose, skrajutėse, elektroninėje erdvėje, ir t.t.;
  4. Logotipas turi būti originalus ir tik dalyvio (arba dalyvių kolektyvo) sukurtas kūrinys. Logotipas neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių. Laimėtojas privalės perleisti visas autorines teises Švedijos-Lietuvos bendradarbiavimo fondui. Fondas taip pat paminės autorių Fondo tinklapyje.

Logotipo siūlymą bei aprašymą galite siųsti iki gruodžio 1 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Nugalėtojas bus renkamas Švedijos-Lietuvos Valdybos narių ir bus paskelbtas iki gruodžio 10 d.

žinauviską.lt naujienos
Tavo pirmasis CV – patarimaiNacionalinis ekonomikos egzaminasDėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektamsMokyk anglų kalbos Rumunijoje!
Partneriai