Naujienos
Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ieško projektų koordinatoriaus (-ės)
LiJOT žinios2017-07-26

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti ES programos „Erasmus+“ jaunimo sritį Lietuvoje, kviečia prisijungti prie šaunios komandos. Jeigu nebijote iššūkių ir galite savo žinias, patirtį ir energiją skirti sėkmingam šios programos įgyvendinimui Lietuvoje, laukiame jūsų CV ir motyvacinio laiško jaunimo darbuotojų mobilumo projektų ir tarptautinių mokymų koordinatoriaus pozicijai užimti.

Darbo pobūdis:

Vykdyti veiklą, susijusią su jaunimo darbuotojų mobilumo projektų administravimu: informacijos apie programą „Erasmus+“ teikimas ir paraiškų teikėjų konsultavimas, darbas su gautomis paraiškomis, sutarčių su projektų vykdytojais sudarymas, finansuotų projektų vykdymo priežiūra ir konsultavimas, ataskaitų vertinimas.

Tarptautinio mokymų ir bendradarbiavimo plano įgyvendinimas: dalyvių siuntimas į mokymo ir bendradarbiavimo renginius kitose šalyse, tarptautinių renginių organizavimas Lietuvoje, bendradarbiavimas su kitų šalių partneriais, sąmatų rengimas, duomenų ataskaitoms surinkimas.
Konsultavimas apie programos galimybes, dalyvavimas pristatymo, viešinimo renginiuose, kita informavimo veikla.

Reikalavimai:

Darbo patirtis programų, projektų administravimo srityje;

Aukštasis išsilavinimas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Puikios anglų kalbos žinios (bent C1 lygis);

Puikūs darbo laiko planavimo įgūdžiai;

Sugebėjimas atlikti keletą užduočių vienu metu, iniciatyvumas, komunikabilumas.

Privalumai:

Patirtis įgyvendinant tarptautinius projektus;

Tiesioginė patirtis su „Erasmus+“ ar kitomis į jaunimą orientuotomis finansavimo programomis.
Tarpinstitucinio bendradarbiavimo patirtis;

Agentūra siūlo darbą pilnu etatu šauniame kolektyve, galimybę tobulėti tarptautinėje aplinkoje. Su darbo užmokesčio galimybėmis galite susipažinti čia.

Gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2017 m. rugpjūčio 7 d. Laiško temoje nurodykite „Projektų koordinatorius“.

žinauviską.lt naujienos
Tavo pirmasis CV – patarimaiNacionalinis ekonomikos egzaminasDėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektamsMokyk anglų kalbos Rumunijoje!
Partneriai