Naujienos
Kviečiame dalyvauti tarptautinėje LiJOT konferencijoje „Youth4Cooperation“!
LiJOT žinios2017-08-23

Kviečiame LiJOT organizacijų Narių ir Stebėtojų atstovus registruotis ir dalyvauti atrankoje į Lietuvos–Ukrainos jaunimo mainų tarybos remiamą Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos bei Ukrainos jaunimo organizacijų tarybos konferenciją „Youth4Cooperation“, kuri vyks 2017 m. spalio 15–18 d.Vilniuje!

Konferencija siekiama stiprinti Lietuvos ir Ukrainos jaunimo organizacijų bendradarbiavimą ir kompetencijas jaunimo politikos bei darbo su jaunimu srityse, todėl keturias dienas Vilniuje vyksiančios veiklos yra orientuotos į susipažinimą su ES bei NATO institucijų veikla, tiesioginį patirčių apsikeitimą tarp dalyvių, mokymąsi ir praktinį įgytų įgūdžių bei žinių panaudojimą kasdienėje darbo su jaunimu veikloje bei jaunimo politikos plėtroje.

Todėl jei atstovauji vieną iš LiJOT organizacijų Narių ir Stebėtojų, veiki vietiniu, regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis ir / arba nori vystyti tarptautines veiklas bei, pritaikius gerąsias praktikas, kokybiškai plėtoti jaunimo politiką, o bendrauti anglų kalba tau malonumas, nepraleisk progos dalyvauti „Youth4Cooperation“ konferencijoje! Joje ne tik turėsi galimybę susipažinti ir užmegzti ilgalaikius ryšius su bendraminčiais jaunimo organizacijų atstovais iš Ukrainos, bet ir įgysi žinių apie jaunimo politikos ir darbo su jaunimu stiprinimą Lietuvoje bei Ukrainoje, dėl kurių galėsi siekti aktyvesnio jaunimo dalyvavimo sprendimų priėmimo procese!

Norinčių dalyvauti užpildytos atrankos anketos laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki. Laiško temos skiltyje nurodykite: “Youth4Cooperation“ bei savo vardą ir pavardę.

žinauviską.lt naujienos
Tavo pirmasis CV – patarimaiNacionalinis ekonomikos egzaminasDėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektamsMokyk anglų kalbos Rumunijoje!
Partneriai