Naujienos
LiJOT ir JTBA kviečia į prisijungti prie festivalio „Būtent!“
LiJOT žinios2017-09-07

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) bei Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (JTBA) jau šį savaitgalį kviečia prisijungti prie diskusijų festivalio „Būtent!“, kuris vyks Birštone rugsėjo 8–9 d.

Suvieniję jėgas LiJOT bei JTBA imasi kalbėti apie darbą su jaunimu. „Darbas su jaunimu“ – sąvoka, kuri vis pasigirsta viešojoje erdvėje, bet taip iki galo ir neatranda savo etiketės. Vieniems tai atrodo vien tik popieriuje užrašyti žodžiai, kiti įrodinėja šios srities reikalingumą ir svarbą. Ginčuose dažnai pasimiršta faktas, kad darbas su jaunimu – ne vien jauno žmogaus pasisodinimas priešais save ir „mokymas gyventi“. Tai skirtingos formos: nuo darbo gatvėje iki bandymo pasiekti jauną žmogų skaitmeninėje erdvėje.

Rugsėjo 8 d. 17:30 erdvėje „TVARI LIETUVA“ kartu su Anastasija Olenkovič, Agne Rapalaite bei Antanu Mikalausku bandysime išsiaiškinti, ką iš tiesų reiškia dirbti su jaunimu ir kaip tai veikia realybėje.

Daugiau informacijos apie pranešėjus ir diskusijų festivalį čia: http://diskusijufestivalis.lt/.

žinauviską.lt naujienos
Tarptautiniai mokymo kursai apie kultūrų pažinimąAplinkai draugiška gyvensena: kaip gyventi tvariau?Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijosDidžiausias karjeros festivalis „Studfestas“ sugrįžta
Partneriai