Naujienos
Įvyko 43-oji LiJOT Asamblėja!
LiJOT žinios2017-10-26

Spalio 21–22 d. Vilniuje įvyko 43-oji Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) rudens Asamblėja, kurioje dalyvavo daugiau nei 100 LiJOT narių ir stebėtojų atstovų, svečių iš įvairių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų bei valstybės institucijų.

Pirmąją Asamblėjos dieną visus dalyvius sveikino Socialinės apsaugos ir darbo (SADM) viceministras Eitvydas Bingelis, Jaunimo reikalų departamento (JRD) prie SADM direktorius Jonas Laniauskas bei Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA) direktorė Guoda Lomanaitė.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) prisijungė po LiJOT skėčiu ir organizacijų sprendimu buvo priimta į LiJOT Stebėtojas. Savo kalboje LSDJS atstovė Agnė Goldbergaitė džiaugėsi jog organizacija nusprendė grįžti į LiJOT, nes taip bus lengviau atstovauti jaunų žmonių balsą.

Pirmąją Asamblėjos dieną vyko kandidato į LiJOT Prezidento postą Antano Mikalausko prisistatymas. Po organizacijų klausimų bei pasisakymų „už“ ir „prieš“ vyko LiJOT Prezidento rinkimai, kuriuos laimėjo Antanas Mikalauskas.

Antrąją Asamblėjos dieną į LiJOT gretas organizacijų sprendimu buvo priimta Ukrainiečių jaunimo asociacija „Zoria“.

Taip pat Asamblėjoje svarstytas 1 dokumentas:

• Pozicija dėl balsavimo nuo 16 metų Prezidento, Seimo, savivaldybių tarybų, merų, Europos parlamento rinkimų bei referendumų metų įteisinimo.

Jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų sprendimu dokumentas nebuvo priimtas.

LiJOT 43-ąją Asamblėją uždarė savo kadenciją baigiantis LiJOT Prezidentas Mantas Zakarka.

žinauviską.lt naujienos
Kaip išgyventi barake?Lituanistinės praktikos studentams visame pasaulyjeNaujas #DiscoverEU sezonas artėja: registracijos datosKaip įveikti stresą prieš egzaminus?
Partneriai