Naujienos
Fotografijų konkursas „Patys kalti?/.“
LiJOT žinios2017-10-30

Lietuvoje žemiau skurdo ribos gyvena kas 5 žmogus, o į skurdą įklimpstama dėl pačių įvairiausių priežasčių, kurios neretai nurašomos „patys kalti“ kategorijai. Kviečiame pastebėti. Fiksuoti. Kelti klausimus. Analizuoti priežastis. Fotografuoti ir dalyvauti konkurse.

Asociacija Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas, bendradarbiaudamas su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, organizuoja jaunimo fotografijų konkursą „Patys
kalti?/.“

Konkurso dalyvius kviečiame atkreipti dėmesį į Lietuvos žmonių, miestų, miestelių, kaimų ir visos visuomenės skurdą bei kelti klausimus apie skurdo priežastis Lietuvoje.

Kviečiame jaunuolius nuo 14 iki 29 m. iki lapkričio 5 dienos dalyvauti konkurse, siunčiant nuotraukas ir trumpus aprašus el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Konkurso nugalėtojų laukia profesionalūs mokymai ir popietė su Nanook komanda. Prizininkų nuotraukos bus eksponuojamos keliaujančioje paradoje, kurios atidarymas vyks Seime, 2018 m. pavasarį.

Daugiau informacijos rasite konkurso nuostatuose.

žinauviską.lt naujienos
Renginys „Turn On: Social Media Takes Over“Europos kosmoso stovyklaKonkursas gyvybės mokslų inovatoriamsKaip išgyventi barake?
Partneriai