Naujienos
Susipažinkite su 44-osios LiJOT Asamblėjos aktualia informacija ir dokumentais
LiJOT žinios2018-04-11

Primename, kad š. m. balandžio 21-22 d. Druskininkuose (Viešoji įstaiga valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“, Maironio g. 22) vyks eilinė 44-oji LiJOT Asamblėja.

44-joje LiJOT Asamblėjoje bus pristatytos LiJOT ir Jaunimo reikalų tarybos 2017 Metinės veiklos ataskaitos. Bus renkamas 1 Valdybos narys vienerių metų kadencijai ir 4 Valdybos nariai dviejų metų kadencijai. Bus vykdomos narių priėmimo ir šalinimo procedūros. Taip pat bus svarstomi 2 dokumentai.

Čia galite rasti Asamblėjos darbotvarkės projektą.

Susipažinkite su kandidatais į LiJOT Valdybą:

Vienerių metų kadencijai:

Dviejų metų kadencijai:

Asamblėjai svarstyti pateikti šie dokumentai:

Informuojame, kad dėl tapimo Stebėtoju dokumentus pateikė Pakruojo rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ ir Asociacija „LPSK Jaunimas“.

LiJOT Vadovų klubas vyko balandžio 12 d. VU TSPMI. Vadovų klube buvo pristatytas LiJOT Asamblėjos darbotvarkės projektas, vyko kandidatų į Valdybą prisistatymai. Vadovų klubo vaizdo įrašą galite rasti čia

2017 m. LiJOT Metinę veiklos ataskaitą galite rasti čia.

Aktuali informacija bus nuolat papildoma!

žinauviską.lt naujienos
Tarptautiniai mokymo kursai apie kultūrų pažinimąAplinkai draugiška gyvensena: kaip gyventi tvariau?Medijų akademija: nuo idėjos iki inovacijosDidžiausias karjeros festivalis „Studfestas“ sugrįžta
Partneriai