Naujienos
Prisijunk prie #Girl2Leader kampanijos!
LiJOT žinios2018-05-04

Birželio 6-8 d. Lietuvoje vyks Moterų politikos lyderių suvažiavimas į kurio vykdomą kampaniją #Girl2Leader kviečiame prisijungti merginas!

2018 m. Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo bei moterų balsavimo teisės Šimtmetį. Į suvažiavimą atvyksta daugiau nei 300 aukšto rango politikių iš viso pasaulio.

Moterų politikos lyderių suvažiavimas – tai galimybė diskutuoti apie moterų priimamus sprendimus šiandieniniame pasaulyje bei pradėti realius pokyčius.

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kartu su Lietuvos Respublikos Seimu kviečia 14-17 m. merginas tapti renginio dalimi!

Kampanijos #Girl2Leader tikslas – skatinti jaunas merginas siekti aukščiausių tikslų, motyvuoti, priartinti prie politinių procesų, parodant aukšto rango politikių pavyzdį.

Atrinkti dalyviai turės galimybę bendrauti su suvažiavimo dalyviais, dalyvauti vykdomose diskusijose bei kitose organizuojamose veiklose.

Renginio kalba – anglų.

Daugiau apie renginį: https://wplsummit.org/

Registracijos anketa: https://goo.gl/dP3Gfc

žinauviską.lt naujienos
Atlik praktiką Lietuvos ambasadoje Paryžiuje!Savanoriauk vaikų stovykloje Baltarusijoje!Tarptautiniai jaunimo mainai apie kalbų ir kultūrų skirtumusDalyvauk tarptautiniuose mokymų kursuose apie sužaidybinimą Vengrijoje ir Rusijoje!
Partneriai