Naujienos
Papildomas LiJOT narių sąrašų teikimas
LiJOT žinios2018-08-21

Primename, kad, remiantis Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos Įstatais, LiJOT Nariai iki rugsėjo 1 d. gali pateikti savo narių (fizinių ar juridinių) skaičių kartu su tai įrodančiais dokumentais, jei to neatliko iki kovo 1 d.

Organizacijoms, iki rugsėjo 1 d. nepateikusioms atnaujintos informacijos apie narius, balsų skaičius nesikeis nuo patvirtintų 44-ojoje Asamblėjoje, todėl sąrašai galėtų būti teikiami tik narių skaičiaus didėjimo atveju.

LiJOT Valdybos sprendimu Nr. 393, nuo 2017 metų keičiasi sąrašų teikimo formos ir tvarka. Visą reikiamą informaciją galite rasti LiJOT tinkle paspaudę nuorodą čia.

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 527 91 014.

žinauviską.lt naujienos
Kas vyks „Studfeste“ šiais metais?Lietuvos moksleivių sąjunga sujungs Lietuvos mokyklas ekologiškam gyvenimuiElektrėnų savivaldybės jaunuoliai bendravo su jaunimo darbuotojais iš EuroposTapk jaunuoju žurnalistu „The Broad“ tinklalapyje
Partneriai