Naujienos
Apie jaunimo galimybes Lietuvos miestuose!
LiJOT žinios2019-01-16

Esi Europoje gyvenantis jaunas žmogus, kuriam įdomu ir svarbu prisidėti prie jaunimo politikos formavimo tarptautiniu lygmeniu? Jeigu tavo galvoje pilna minčių, idėjų bei pasiūlymų sprendimų priėmėjams, kviečiame susipažinti su struktūrinio dialogo procesu!

Apie struktūrinį dialogą pirmą kartą?

Įsivaizduok, kad kuriamas ryšys tarp jaunų žmonių ir sprendimų priėmėjų. Proceso metu abi pusės bendradarbiauja, diskutuoja bei siekia jaunimo politikos vykdymo nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Toks abipusis bendradarbiavimas vyksta ciklais po 18 mėnesių, o jiems vadovauja skirtingos šalys, kurios tuo metu pirmininkauja @ES Tarybai. Šiuo metu, už septintąjį struktūrinio dialogo ciklą, kuris vyks 2019-2020 m., yra atsakingos Rumunija, Suomija bei Kroatija.

Kviečiame tave iš arčiau susipažinti su Struktūrinio dialogo procesu! Susitikimo metu turėsi galimybę įsigilinti į Struktūrinio dialogo veiklą Lietuvoje, naudą, galimybes bei pateikti savo siūlymus, kaip Struktūrinis dialogas turėtų atrodyti šiais metais Lietuvoje!

Kviečiame dalyvauti susitikimuose visoje Lietuvoje!

  • Sausio 19 d. – Kaunas (viešbutis „Europa Royale Kaunas“, Miško g. 11, Kaunas) . Nuoroda į renginį: https://bit.ly/2SZEU5k;
  • Sausio 24 d. – Šiauliai (Šiaulių jaunimo centras, Vytauto g. 103A, Šiauliai). Nuoroda į renginį: https://bit.ly/2FBCcyQ.
  • Sausio 24 d. – Panevėžys (Panevėžio atviras jaunimo centras, Ramygalos g. 18, Panevėžys). Nuoroda į renginį: https://bit.ly/2TTyyEz
  • Vasario 20 d.  Klaipėda (vietas ir laikas bus patikslinti).

Informacija bus pildoma.

Registraciją į susitikimus – el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

žinauviską.lt naujienos
Sociologijos akademija moksleiviamsMokymai apie lyčių stereotipus švietimeParoda „Tarptautinių studijų dienos 2020“Trumpų filmų konkursas jaunimui „Saugok savo asmens duomenis“
Partneriai