Naujienos
Prasidėjo registracija į LiJOT Žiemos forumą!
LiJOT žinios2019-02-06

LiJOT Žiemos forumas vyks vasario 23-24 d. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, Vokiečių g. 10, Vilniuje.

Šiais metais Žiemos forumo formatas šiek tiek keičiamas. Jame vyks ne tik turinio formavimo sesijos, tačiau ir kompetencijų ugdymo darbo grupės. Taip pat organizacijų atstovai bus kviečiami susipažinti su populiariausiomis iniciatyvomis bei programomis.

Renginio tikslas – LiJOT organizacijų atstovams diskutuoti aktualiausiomis jaunimo politikos temomis, dėl kurių organizacijos dar neturi bendros pozicijos, tad organizacijos gali siūlyti savo temas Žiemos forumo darbo grupėms. Taip pat gali būti siekiama suformuoti konkrečias pozicijas, rekomendacijas, pasiūlymus įvairioms institucijoms, jaunimo organizacijoms aktualiais klausimais.

LiJOT Žiemos Forumo programa rasite čia. 

LiJOT Narės bei Stebėtojos gali deleguoti iki 2 atstovų į Žiemos forumą. Dalyvio mokestis – 5 eur. Daugiau informacijos ir registraciją į Žiemos forumą galite rasti LiJOT tinkle čia.

Registracija į Žiemos forumą vyksta iki vasario 18 d. (imtinai).

žinauviską.lt naujienos
Sociologijos akademija moksleiviamsMokymai apie lyčių stereotipus švietimeParoda „Tarptautinių studijų dienos 2020“Trumpų filmų konkursas jaunimui „Saugok savo asmens duomenis“
Partneriai