Naujienos
„Jaunimas valdžioje 2017“
LiJOT narių naujienos2017-08-30

Turi idėjų, kaip įveikti šiandien Lietuvai kylančius iššūkius, bet nežinai į ką kreiptis, jog tai būtų įgyvendinta? Domina darbo Seime subtilybės ir idėjos tapimo įstatymu procesas? O gal paprasčiausiai nori susipažinti su tokiais pat aktyviais ir žingeidžiais jaunuoliais iš visos Lietuvos ir kurti valstybės ateitį kartu?

Jaunimas – valstybės dabartis ir ateitis. Todėl tikime, jog kiekvienas jaunas Lietuvos žmogus gali diskutuoti, veikti ir įsitraukti į savo valstybės valdymą ir keisti ją pagal savo poreikius.

Trečius metus iš eilės projektas „Jaunimas valdžioje“ jaunimui iš visos Lietuvos suteikia unikalią galimybę diskutuoti, dalintis idėjomis ir kurti valstybės ateities viziją profesionalioje aplinkoje konsultuojantis su politikais ir NVO atstovais.

Susitikimų su interesų grupėmis bei ministrais, Seimo posėdžių, komitetų ir klausymų simuliacijos – visa tai lauks tavęs Vilniuje rugsėjo 8 – 9 dienomis.

Nieko nelauk, registruokis, įsitrauk ir dalyvauk. Tavo idėjos gali pakeisti valstybę!

Registracijos anketa: https://goo.gl/forms/JQfc7XFneB5GTgL83

Registruotis galima iki rugsėjo 3 dienos.

žinauviską.lt naujienos
Tavo pirmasis CV – patarimaiNacionalinis ekonomikos egzaminasDėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektamsMokyk anglų kalbos Rumunijoje!
Partneriai