Naujienos
Jaunimo forumas Marijampolėje!
LiJOT narių naujienos2018-09-20

Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“, įgyvendinamas projektą „Jaunimas savivaldoje: kas toliau?“, kartu su Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ kviečia marijampoliečius ir projekte dalyvaujančių kitų savivaldybių regioninių jaunimo organizacijų tarybų (RJOT) atstovus dalyvauti jaunimo forume Marijampolėje.

Registracija į jaunimo forumą – https://goo.gl/forms/0nq1o1laqFr6ETQG2

Nuoroda į „Facebook“ renginį – https://www.facebook.com/events/462649407563584/

Plačiau apie projektą:

„Jaunimas savivaldoje: kas toliau?“ yra projekto „Regioninės jaunimo politikos stiprinimas pilietiniam įsitraukimui“ tęsinys. Naujasis projektas sieks įgalinti regioninės jaunimo organizacijų tarybas bei jaunimo organizacijas rinkti, analizuoti bei atstovauti žmonių nuomonę. Šiuo projektu taip pat siekama užtikrinti sklandų perėjimą, besikeičiant savivaldybių taryboms, po 2019 metų savivaldos ir tiesioginių merų rinkimų. Pagrindinis siekis yra stiprinti struktūrinį dialogą vietos lygmenyje bei faktais ir žiniomis grįstą jaunimo politiką.

Projekto tikslai: įgyvendinti įvairius renginius Lietuvos savivaldybėse, kurių metu RJOT atstovai pasisemtų naudingos informacijos apie jaunimo politiką ir jaunų žmonių atstovavimą, kokybišką tyrimų atlikimą. Taip pat vystyti struktūrinį dialogą tarp sprendimų priėmėjų ir jaunimo atstovų, didinti žmonių suvokimą apie jaunimo politiką ir jos formavimą, kuriant teigiamą jaunimo – lygiaverčio partnerio vietos politikos formavime įvaizdį.

Forumo metu bus diskutuojama ir organizuojamos kūrybinės dirbtuvės 5 temomis:

  • Jaunimo savanorystė;
  • Jaunimo organizacijos;
  • Erdvės ir pramogos jaunimui;
  • Ko reikia šiandienos jaunimui?;
  • Darbas ir pinigai.

Kiekviena regioninė jaunimo organizacijų taryba, kuri yra projekto partnerė privalo į jaunimo forumą Marijampolėje deleguoti po 2 atstovus.

Renginys vyks rugsėjo 29 d. Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje (P. Butlerienės g. 5, Marijampolė). Kelionės iš kitų miestų (po 20 eurų /asm.) ir maitinimo išlaidos padengiamos LPF „Jauniems“.

Registracjos anketą prašome užpildyti iki rugsėjo 26 d.

Daugiau informacijos rasite čia: https://goo.gl/LWT844

žinauviską.lt naujienos
ERYICA ieško projektų vadovoAtlik žurnalistinę praktiką „Associated Press“Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdvė ieško jaunimo darbuotojoTarptautiniai jaunimo mainai apie socialines problemas
Partneriai