Naujienos
Pažintinis vizitas Europos Sąjungos institucijose Briuselyje!
Tarptautinės naujienos2018-11-14

Lapkričio 7–9 dienomis dalyvavome Europos Sąjungos atstovybės Lietuvoje surengtame pažintiniame vizite po Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

Kartu su Europos Sąjungos institucijų darbuotojais diskutavome apie darbą Briuselyje, dezinformaciją, „Brexit“, strateginės komunikacijos temomis. Taip pat buvo vykdomas vizitas į Europos Parlamentą, kuriame vyko susitikimas su Europos Parlamento nariais iš Lietuvos – P. Auštrevičiumi ir V. Mazuroniu bei Europos Sąjungos komisijos darbuotojais.

Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Europos Sąjungos teikiamomis galimybėmis jaunam žmogui. Buvo pristatytos European Solidarity Corps, Erasmus + programos. Pristatyta Europos Parlamento rinkimų programa 2019 metams, iniciatyva jaunam žmogui „This time I am voting“.

LiJOT atstovai susitiko su LiJOT delegate Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto nare I. Vareikyte, kuri papasakojo apie darbo specifiką Europos Sąjungos institucijose, jaunimo atstovavimą Europoje.

Jeigu nori daugiau sužinoti apie Europos Sąjungą, jos veikimą bei galimybes, apsilankyk Europos Sąjungos atstovybės Lietuvoje puslapyje paspaudęs čia!

žinauviską.lt naujienos
Platforma, skirta ugdyti medijų raštingumąDalyvauk apklausoje apie jaunimo galimybes0,25 papildomo konkursinio balo 2020 m. už savanorystę„Active Youth“ ieško projektų vadovo
Partneriai